Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Hvalsø:
-
-
Naija J.
Fra Hvalsø
Servering eller anden hjælp til fest : Uddannet ernæringsassistent og fødevareteknolog. -
Hamza A.
Fra Hvalsø
HAKA Rengøring vil gerne stå for denne opgave. Der er mulighed for fast pris eller time pris. Hvi...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Michael L., Lisa O. og Maria G. søger hjælp til husopgaver i Hvalsø
-
Nedtagning af asbest tag
Fra Michael L. (Hvalsø)
Jeg ønsker en pris på nedtagning af op mod 600m2 asbest tag. Der er ca. 360 plader i alt. Men det s... -
Byg en let væg
Fra Lisa O. (Hvalsø)
En L-formet let væg. 145 cm på den lange side og 62 cm på den korte. 251 cm høj. Ingen vinduer elle... -
Bryllupsfotograf
Fra Maria G. (Hvalsø)
Jeg leder efter en fotograf til at tage billeder til mit bryllup. Det er fra kl. 11:00-15:00. Bryl...
Grace H., Grace H. og Grace H. søger hjælp til haveopgaver i Hvalsø
-
Fjerne ukrudt fra flisebelagte områder og i haven. Havenaffald skal efterfølgende bortkøres.
Fra Grace H. (Hvalsø)
Fjerne ukrudt fra flisebelagte områder (i alt omk 60-70 kvadratmeter) og i haven. Havenaffald (kun ... -
Bekæmpelse af ukrudt
Fra Grace H. (Hvalsø)
Fjerne ukrudt fra flisebelagte områder (i alt omk 60-70 kvadratmeter) og i haven. Havenaffald (kun ... -
Fjerne ukrudt fra flisebelagte områder og i haven. Havenaffald skal efterfølgende bortkøres.
Fra Grace H. (Hvalsø)
Fjerne ukrudt fra flisebelagte områder (i alt omk 60-70 kvadratmeter) og i haven. Havenaffald (kun ...
Karina N., Christian P. og Simone A. søger hjælp til diverse opgaver i Hvalsø
-
Bore 4 huller i betonloft til lamper
Fra Karina N. (Hvalsø)
Jeg har en lysekrone der skal flyttes og der skal bores 3 huller til glas lamper til bloklys. Kræve... -
Mobil hundepleje
Fra Christian P. (Hvalsø)
En bomuldshund skal klippes og vaskes. I 4330 Hunden er rolig og vant til at blive klippet og vaske... -
Servering til bryllup
Fra Simone A. (Hvalsø)
Servering til et bryllup med 100 gæster. Der vil være reception med kage og bobler, hjælp med serv...